Výměna a vrácení zboží

Dle Občanského zákoníku, zákon č. 89/2012 Sb. Odstoupení od smlouvy máte právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů, která běží ode dne převzetí zboží, pokud je zboží rozdělené do více částí, tak ode dne převzetí poslední dávky zboží.

Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu - přívěskoznámky.

Po vyplnění a odeslání vzorového formuláře pro odstoupení od smlouvy na internetových stránkách www.caramelasway.cz společně s nepoškozeným, nenošeným zbožím v původním obalu, Vám jeho přijetí potvrdíme bez zbytečného odkladu v textové podobě e-mailem.

Balíček s vráceným zbožím a vyplněným formulářem lze zaslat dvěma způsoby:

1. Zboží v původním stavu v původních obalech s přiloženým vyplněným formulářem pro reklamaci odnesete na kteroukoliv pobočku Zásilkovny. Tam nahlásíte unikátní kód 99863574. Tato varianta vrácení zboží je bezplatná.

2. Zboží v původním stavu v původních obalech s přiloženým vyplněným formulářem pro reklamaci odešlete na adresu:

Alena Ronzová

Zádveřice 270

76312 Vizovice

Tento typ vrácení zboží je na Vaše vlastní náklady jelikož jste zvolili jiný typ doručení, než nejlevnější způsob dodání zboží, což je zaslání zboží dle bodu č.1. přes Zásilkovnu s naším unikátním kódem.

Vrácení peněz

Odstoupí-li spotřebitel od kupní smlouvy, podnikatel není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než mu spotřebitel zboží předá nebo prokáže, že zboží podnikateli odeslal. Po doručení a kontrole zboží Vám budou obratem, nejpozději do několika pracovních dnů peníze zaslány na vyplněný účet ve formuláři.

Formulář pro vrácení/reklamaci zboží.