Sen, který se pomalu stává skutečností 

Kdo a proč?

Příběh této značky začal neskonalou vášní a láskou; vášní a láskou, kterou pozná jen někdo, kdo má doma nesmírně roztomilé, úžasné, čtyřnohé stvoření, které mu dělá každý den radost a dodává mu lásku a energii. Mé jméno je Alena a společně se Sunny, krásnou buldočí dámou a Apollónem, společníkem do každého počasí pracujeme na naší značce Caramelasway. Hlavní myšlenkou naší značky je, abychom dělali věci jak praktické, tak krásné, kvalitní i funkční, vyrobené zde v ČR. Je pro nás velmi důležité, aby si zde přišel každý na to své. Nevadí jestli trávíš více času v kavárně, v lese, na cvičáku či na výstavě, naše věci jsou pro všechny <3 

Vlastní design

Je pro mě velmi důležité, aby všechny naše produkty byly originální a jedinečné. Proces návrhu produktu je cesta, která tvoří finální výsledek v jeho nejlepším světle. Na začátku je myšlenka v mé hlavě, kterou si vizualizuji a pak se ji snažím přenést na papír. Poté dohledávám materiály, postup výroby, navrhuji motivy, vyhledávám potřebné komponenty a hledám člověka, který je schopen zhmotnit mé představy. Snažím se, aby to, co vymýšlím bylo opravdu co nejvíce funkční, ale aby to bylo i krásné. Poté nastupuje fáze výroby, zařizování a dokončování hotového prototypu. V neposlední řadě nesmím zapomenout na zdokonalování a testování, jelikož málokdy je finální verze první verzí. No a na konci této cesty už je produkt tak, jako ho znáte.

Na konec jen dodám, že produkt není jen věc, ale tvoří ho celá jeho cesta od začátku až na konec. :-) 

Pamlskovníky

Už odmalička jsem velký milovník pejsků a zvířátek, takže bylo více než jasné, že jednou si pořídím taky svého vlastního pejska. V roce 2019 jsem si domů přivezla krásnou buldočí slečnu Sunny Caramelu. No a s ní to všechno začalo. Procházky, socializace, cvičák, dogdancing a dokonce i výstavy. Také mě neminulo bláznivé nakupování různých obojků, věcí na procházky, pytlíků na pamlsky a všech různých potřeb pro pejsky, které jsem právě používala na procházkách, výstavách, zkoušela jsem, co mi vyhovuje a co ne, co je do města a co do přírody, co se hodí na výstavu, a naopak co je super na trénink.

Bohužel jsem zjistila, že mě spousta tašek a pytlíků na pamlsky mi nevyhovuje, a tak jsem pomalu začala přemýšlet, jaký by mi vyhovoval nejvíce. Vytvořila jsem si představu pamlskovníku z kterého by nepadaly pamlsky, hodil by se i na výstavy a na kafé do města, na trénink, na procházky a dal se snadno vyčistit. Nakonec jsem si řekla, že si ho ušiji, takže jsem si pořídila šicí stroj. Šít jsem teda neuměla vůbec, ale zkoušela jsem různé výtvory. Po nějaké době jsem dokázala ušít pamlskovník, na který se dalo i dívat a postupně jsem ho vylepšovala. Na procházkách se mě kamarádi ptali, odkud ho mám a moc mi ho chválili. Jakmile zjistili, že jsem si ho ušila sama, tak chtěli taky ušít pamlskovník. Sem tam jsem tedy někomu ušila pamlskovník a už jsem si to začala rozmýšlet v hlavě a rozhodla jsem se, že založím e-shop. Hledala jsem švadlenku, která by pamlskovníky šila profesionálně. Po prostřídání několika švadlen, ušití velkého, opravdu velkého množství zkušebních a pokažený tašek, vysypání nervů z kýblu a pár vrásek na mém čele se to povedlo. Našla jsem švadlenku, která dokáže ušít náš pamlskovník a neomdlí u každého mého nápadu na nový produkt.

Takto začala má cesta s pamlskovníkama a pomalu pokračuje dál. 

Zpět na úvod